No products in the cart.
new
14k Yellow Gold Rainbow Studs
$244.99
Description
This set of Rainbow stud earrings are beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish & secured with friction posts. Bright enamel colors really make these earrings pop. Dont forget the matching bracelet!
Product Details:
| Approximate Weight : | 1 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 7.90 mm |
| Length : | 5.70 mm |
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy,Studs, |
| Width | 0.25 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.25 in |
| Approximate Weight | 1 gram(s) |








