No products in the cart.
14k Yellow Gold Post Earrings with Paw Prints
$160.99
Description
Show your love of animals with these sweet and sophisticated paw print post earrings in exquisite 14k yellow gold. Earrings are held in place by pushback clasps.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 6.35 mm |
| Length : | 6.35 mm |
Additional information
| Metal | Yellow Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Width | 0.25 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.25 in |











