No products in the cart.
14k Yellow Gold Necklace with Moon
$213.99
Description
Wear the beauty of the night when you adorn yourself with a lovely moon necklace in 14k yellow gold. Necklace is 18 inches long and closes with a spring ring clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Spring Ring |
| Chain Type : | Cable |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18” | 0.9 grams |
Additional information
| Weight | 0.9 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Chain Type | Cable |
| Clasp | Spring Ring |
| Approximate Weight | 0.9 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (4.50 mm)
$1,131.99 – $1,335.99Price range: $1,131.99 through $1,335.99
14k Yellow Gold Solid Double Link Charm Bracelet (5.00 mm)
$968.99 – $972.99Price range: $968.99 through $972.99




