No products in the cart.
14k Yellow Gold Mirrored Heart Chain Lariat Necklace
Description
A collection of gorgeous 14k yellow gold polished hearts cascades beautifully along this unique lariat necklace. Necklace is 18 inches long.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 18” | 3.5 grams |
Additional information
| Weight | 3.5 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.5 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet (2.50 mm)
$556.99 – $630.99Price range: $556.99 through $630.99










