No products in the cart.
14k Yellow Gold High Polish Bead Cuff Bangle (3.00 mm)
$1,562.99
Description
This Bead Cuff Bangle is a unique addition to complete that certain style. Great for layering or wearing independently, a perfect addition to add to anyones collection. Crafted in 14k yellow gold with a high polish finish.
Product Details:
| Approximate Weight : | 5.7 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 3.00 mm |
Additional information
| Weight | 5.7 lbs |
|---|---|
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cuff |
| Width | 0.11 in |
| Approximate Weight | 5.7 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Double Link Charm Bracelet (5.00 mm)
$968.99 – $972.99Price range: $968.99 through $972.99










