No products in the cart.
14K Yellow Gold Diamond Cut Stackable Ring (8.40 mm)
$1,368.99
Description
Elevate your style with this 14K yellow gold diamond-cut ring. Featuring a sleek 8.4 mm width, this stackable piece adds a touch of brilliance to any look. Perfect for wearing alone or pairing with other rings for a trendy, layered effect. A timeless addition to your collection.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 8.40 mm |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7 | 4.5 grams |
Additional information
| Weight | 4.5 lbs |
|---|---|
| Size | 7 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy, |
| Width | 8.40 mm |
| Approximate Weight | 4.5 gram(s) |
Related products
14k White Gold Common Prong Round Diamond Eternity Ring
$3,673.99 – $4,339.99Price range: $3,673.99 through $4,339.99








