No products in the cart.
14k Yellow Gold Curb ID Bracelet (11.00 mm)
$5,558.99
Description
14k yellow gold curb ID bracelet featuring a small chain and a secure lobster clasp, elegantly designed for everyday wear. Bracelet is 8 1/2 inches long.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 11.00 mm |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 8.5 | 25 grams |
Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Size | 8.5 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy, |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Adjustable Size | Link |
| Approximate Weight | 25 gram(s) |
Related products
14k White Gold Solid Figaro Bracelet (3.80 mm)
$787.99 – $903.99Price range: $787.99 through $903.99


















