No products in the cart.
14k White Gold Textured Flat Style Stud Earrings(6mm)
$160.99
Description
Tiny and dainty, these flat stud earrings are designed with sunburst inspired diamond cut surface. Positively lovely in 14k white gold.
Product Details:
| Metal : | 14K White Gold |
| Backing : | Push Back |
| Diameter : | 6.00 mm |
Additional information
| Metal | White Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Studs |
| Width | 0.25 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.25 in |


