No products in the cart.
14K White Gold Lungo Paperclip Drop Earrings
$276.99
Description
Contemporary 14K white gold Lungo paperclip drop earrings featuring elongated polished links for a sleek, modern look. Lightweight and elegant, these statement drops offer timeless sophistication perfect for both everyday wear and special occasions.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1.1 grams |
| Metal : | 14K White Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 2.60 mm |
| Length : | 39.20 mm |
Additional information
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Metal | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Drop, |
| Width | 2.60 mm |
| Backing | Push Back |
| Length | 39.20 mm |
| Approximate Weight | 1.1 gram(s) |






