No products in the cart.
14k Two-Tone Gold Snuggable Earrings with a Mesh Style
$319.99
Description
These exquisite mesh style snuggable earrings feature two sides in different hues. Made of 14k yellow and white gold and secured with snapbacks.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1.2 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Backing : | Snap Lock |
| Width : | 4.75 mm |
| Length : | 16.00 mm |
Additional information
| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Hoops |
| Width | 0.25 in |
| Backing | Snap Lock |
| Length | 0.63 in |
| Approximate Weight | 1.2 gram(s) |







