No products in the cart.
14k Two Tone Gold Pave Curb Bracelet (12.18 mm)
Description
This pave curb bracelet comes in 14k two tone gold and has a width of 12.18 millimeters. Secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 12.18 mm |
| Chain Type : | Curb |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 8.75” | 31.7 grams |
Additional information
| Weight | 31.7 lbs |
|---|---|
| Size | 8.75 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Curb |
| Width | 0.48 in |
| Chain Type | Curb |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 31.7 gram(s) |
Related products
14k White Gold Solid Figaro Bracelet (3.80 mm)
$787.99 – $903.99Price range: $787.99 through $903.99













