No products in the cart.
14k Two Tone Gold Miami Cuban Chain Necklace with White Pave
Description
The shine of white gold pave punctuates the timeless elegance of this beautiful 14k two-toned gold necklace. Necklace is 22 inches long, 9.5mm wide, and closes with a box clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Clasp : | Box Clasp |
| Width : | 0.37 in |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 22” | 31.2 grams |
Additional information
| Weight | 31.2 lbs |
|---|---|
| Size | 22 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.37 in |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Box Clasp |
| Approximate Weight | 31.2 gram(s) |