No products in the cart.
new
14k Two Tone Gold High Polish Diamond Cut Cross Pendant
$824.99
Description
This highly fashionable Two-Tone Diamond Cut Pendant is crafted in 14k yellow & white gold with a high polish finish & hangs from a sleek bail. Perfect for pairing with any basic chain.
Product Details:
| Approximate Weight : | 4.3 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Item Width : | 1.00 in |
| Item Height : | 1.50 in |
Additional information
| Weight | 4.3 lbs |
|---|---|
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| Item Height | 1.50 in |
| Item Width | 1.00 in |
| Approximate Weight | 4.3 gram(s) |