No products in the cart.
new
14K Two Tone Gold Diamond Cut Bead Chain Bracelet (3.30 mm)
$1,647.99
Description
Elevate your style with this 14K two tone gold diamond cut bead chain bracelet. At 7 1/2 inches, it offers a perfect fit for everyday elegance. Its shimmering design catches the light beautifully, making it a must-have addition to any jewelry collection.
Product Details:
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Clasp : | Other |
| Width : | 3.30 mm |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7.5 | 7.4 grams |
Additional information
| Weight | 7.4 lbs |
|---|---|
| Size | 7.5 |
| Metal | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy, |
| Width | 3.30 mm |
| Clasp | Other |
| Approximate Weight | 7.4 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Double Link Charm Bracelet (5.00 mm)
$968.99 – $972.99Price range: $968.99 through $972.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Bracelet (2.50 mm)
$556.99 – $630.99Price range: $556.99 through $630.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (3.00 mm)
$578.99 – $647.99Price range: $578.99 through $647.99












