No products in the cart.
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Bracelet (9.10 mm)
$3,425.99
Description
This semi solid Miami Cuban bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 9.1 millimeters. Secured with a box clasp.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Clasp : | Box Clasp |
| Width : | 9.10 mm |
| Chain Type : | Link |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 8.5 | 20.9 grams |
Additional information
| Weight | 20.9 lbs |
|---|---|
| Size | 8.5 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Chain Type | Link |
| Clasp | Box Clasp |
| Adjustable Size | Link |
| Approximate Weight | 20.9 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (4.50 mm)
$1,131.99 – $1,335.99Price range: $1,131.99 through $1,335.99
14k Yellow Gold Solid Figaro Bracelet (3.00 mm)
$578.99 – $647.99Price range: $578.99 through $647.99














