No products in the cart.
10k Tri-Toned Gold Multi-Strand Rope Chain Bracelet (6.35 mm)
$346.99
Description
Three strands of rope chain in yellow, white, and rose gold are combined into one unique and exquisite bracelet. Secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 10K Tri-Color Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 6.35 mm |
| Chain Type : | Strand |
Approximate Weight:
| Size | Weight |
|---|---|
| 7.5” | 2.1 grams |
Additional information
| Weight | 2.1 lbs |
|---|---|
| Size | 7.5 |
| Metal | Tri-Color Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.25 in |
| Chain Type | Strand |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 2.1 gram(s) |

















