No products in the cart.
14k Yellow Gold Solid Miami Cuban Chain (6.00 mm)
Description
This solid Miami Cuban chain comes in 14k yellow gold and has a width of 6.00 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 6.00 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Miami Cuban |
Additional information
| Weight | 42.5 lbs |
|---|---|
| Size | 22 24 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Miami Cuban, |
| Width | 6.00 mm |
| Chain Type | Miami Cuban |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 42.5 gram(s) |
Related products
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k Yellow Gold Classic Box Chain (0.85 mm)
$562.99 – $997.99Price range: $562.99 through $997.99
Rhodium Plated 2.5mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (2.50 mm)
$67.99 – $77.99Price range: $67.99 through $77.99
14k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.00 mm)
$619.99 – $918.99Price range: $619.99 through $918.99
14k Yellow Gold Solid Diamond Cut Rope Chain (3.50 mm)
$2,871.99 – $4,793.99Price range: $2,871.99 through $4,793.99
14k Yellow Gold Diamond Cut Cable Link Chain (2.60 mm)
$1,699.99 – $2,223.99Price range: $1,699.99 through $2,223.99
Sterling Silver Rhodium Plated Box Chain (1.10 mm)
$40.99 – $52.99Price range: $40.99 through $52.99






















