No products in the cart.
10k Yellow Gold Octagonal Box Chain (1.20 mm)
$643.99 – $778.99Price range: $643.99 through $778.99
Description
This octagonal box chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.2 millimeters.
Product Details:
| Metal : | 10K Yellow Gold |
| Width : | 1.20 mm |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Box |
Additional information
| Weight | 3.7 lbs |
|---|---|
| Size | 18 20 22 |
| Metal | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 10K |
| Style Name | Box, |
| Width | 1.20 mm |
| Chain Type | Box |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 3.7 gram(s) |
Related products
14k Yellow Gold Solid Figaro Chain (3.00 mm)
$1,265.99 – $1,887.99Price range: $1,265.99 through $1,887.99
14k Yellow Gold Super Flex Herringbone Chain (4.60 mm)
$1,622.99 – $2,297.99Price range: $1,622.99 through $2,297.99
Sterling Silver Diamond Cut Rope Style Chain (2.90 mm)
$155.99 – $250.99Price range: $155.99 through $250.99
8.2mm 10k Yellow Gold Curb Chain (8.20 mm)
$4,932.99 – $5,370.99Price range: $4,932.99 through $5,370.99
14k White and Yellow Gold Two Tone Sparkle Chain (1.50 mm)
$518.99 – $648.99Price range: $518.99 through $648.99
Rhodium Plated 1.8mm Sterling Silver Popcorn Style Chain (1.80 mm)
$39.99 – $52.99Price range: $39.99 through $52.99
14k White Gold Square Wheat Chain (1.80 mm)
$719.99 – $905.99Price range: $719.99 through $905.99



















