No products in the cart.
14k Yellow Gold and Enamel Black Lightning Bolt Stud Earrings
$233.99
Description
Dramatic black enameled details add contrast and power to these stunning 14k yellow gold lightning bolt earrings. Post earrings are held in place by pushback clasps.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Width : | 3.00 mm |
| Length : | 10.00 mm |
Additional information
| Metal | Yellow Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Width | 0.25 in |
| Backing | Push Back |
| Length | 0.50 in |


